Ustawienia szczoteczek elektrycznych

Niektóre szczoteczki mają zmienne ustawienia, podczas inni producenci podkreślają możliwość zeskrobania płytki przy użyciu innowacyjnej technologii. Wiele szczoteczek elektrycznych pozwala skutecznie wyczyścić zęby i dziąsła. Rozważając różne produkty, należy zadać sobie pytanie, jakie są nasze podstawowe cele w higienie jamy ustnej. Jeśli jesteś zainteresowany zdrowiem dziąseł i walką z płytką nazębną, najlepszą może się okazać elektryczna szczoteczka do zębów. Jeśli Twoim głównym celem jest delikatne oczyszczenie elektryczna szczoteczka do zębów z miękkim włosiem może być najlepszym rozwiązaniem.

Koszty obsługi szczoteczek

szczoteczki do zębówWiele takich szczoteczek posiada niezwykle przydatne funkcje. Niektóre szczoteczki mogą mieć miękki uchwyt dla większego komfortu, podczas gdy inne mają automatycznie ustawiony czas szczotkowania, na zalecane dwie minuty. Warto rozważyć budżet i praktyczność przy badaniu różnych funkcji. Większość szczoteczek elektrycznych kosztuje 150-450 złotych. Droższe szczoteczki zwykle mają więcej funkcji i możliwości niż ich tańsze odpowiedniki. Na przykład można wybrać podstawową elektryczną szczoteczkę do zębów po niższej cenie lub zdecydować się na produkt high-tech w górnej części przedziału cenowego. Zastanów się nad trwałością i pielęgnacją danego produktu do mycia zębów. Akumulatorowa szczoteczka do zębów Philips Sonicare HX5610/30 Essence 5600 Rechargeable ma wyprofilowaną główkę szczoteczki i opatentowaną technologię dźwięku, aby skutecznie usunąć płytkę nazębną.

Czym kierować się kupując szczoteczkę?

Potencjalni nabywcy powinni zwrócić uwagę na to, że ten produkt wymaga regularnego czyszczenia, ponieważ woda i pasta do zębów mają tendencję do gromadzenia się wewnątrz. Z kolei szczoteczka do zębów Oral-B Professional 5000 SmartSeries Rechargeable opiera się na innowacyjnej technologii, aby utrzymać higienę jamy ustnej. Ta elektryczna szczoteczka do zębów oferuje pięć trybów szczotkowania: codziennie czyste, głębokie oczyszczanie, wrażliwe, masaż i polerowanie. Ta szczoteczka do zębów oferuje 40 000 ruchów pulsacyjnych na minutę, dzięki temu zapewnia skuteczne usuwanie kamienia nazębnego. Zapewnia skuteczne usuwanie o 50% więcej płytki nazębnej niż inne szczoteczki do zębów wykorzystujące soniczną technologię. Według ekspertów dentystycznych, to jak szczotkujesz, jest najważniejsze w myciu zębów. Należy delikatnie szczotkować zęby przez dwie minuty, dwa razy dziennie i upewniać się, że równomiernie oczyściliśmy powierzchnie wszystkich zębów – wewnątrz i na zewnątrz. Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że masz najlepszą szczoteczkę do zębów do Twoich potrzeb, jest poznanie różnych typów główek szczoteczek do zębów.