Xiaomi Redmi Note 4

Jednym z najsłynniejszych produktów xiaomi jest smartfon xiaomi Redmi Note 4. To nowy telefon chińskiej marki, który urzeczywistnił marzenia najbardziej wymagających klientów. Obecnie dostępny jest on w wersji posiadającej 3GB RAM/64GB ROM. Co oferuje on więc swoim użytkownikom, czyli swoim właścicielom?

Czym się wyróżnia?

Urządzenie to posiada prawdziwą innowację wśród funkcji telefonów komórkowych – skaner linii papilarnych. Dzięki niemu można ustawić na smartfonie blokadę telefonu, którą ściągnie jedynie jego właściciel poprzez przyłożenie swojego palca do ekranu. Telefon doskonale zapamiętuje linie papilarne i nigdy się nie myli, więc nikt inny nie jest w stanie go odblokować i włączyć, prócz jego prawowitego użytkownika. Smartfon ma również całkiem pojemną baterię o wielkości 4100 mAh, która wystarcza na długie godziny użytkowania. Zawsze można zresztą dokupić do niego dodatkowego powerbanka, dzięki któremu bateria, jaką zawiera smartfon xiaomi Redmi Note 4 zawsze będzie załadowana i pełna. 10-rdzeniowy procesor urządzenia pozwolił wprowadzić do niego tysiące dodatkowych funkcji, które usprawniają i ulepszają jego ogólne działanie. Mając te wszystkie informacje, mogłoby się wydawać, że tak nowoczesny i urozmaicony telefon komórkowy musi przypominać wielką cegłę, by to wszystko w sobie pomieścić. A jednak mocno zdziwią się ci, którzy tak właśnie pomyśleli, bo jeśli spojrzą oni tylko na prezencję smartfona Redmi Note 4, automatycznie się nią zachwycą. Mimo tak wymagających i wielorakich podzespołów telefon wciąż jest smukły, wąski i przy tym bardzo elegancki. Nawet jego waga nie pozostawia wiele do życzenia, gdyż jest na tyle niska, że nikomu nie obciąży ona przesadnie kieszeni od spodni.

Chcąc zainwestować w naprawdę porządny telefon komórkowy, warto zastanowić się właśnie nad tym modelem firmy xiaomi. Smartfon xiaomi Redmi Note 4 łączy w sobie wszystko to, czego potrzebują wymagający użytkownicy smartfonów. Pozostaje przy tym bardzo elegancki, dlatego i jego wygląd potrafi niejedną osobę mocno zachwycić.