Polak dokonał zbrodni we Francji

Do tragicznych wydarzeń doszło w ostatnim czasie na terenie Francji. Niestety zbrodnia miała miejsce z udziałem polskiego obywatela. Mężczyzna porwał dziewczynkę, wywiózł ją w odludne miejsce, a następnie zgwałcił i zamordował. Ofiarą mężczyzny stała się dziewięcioletnia dziewczynka. Mężczyzna już wcześniej miał na koncie różnego rodzaju zbrodnie, dlatego odsiedział wyrok we Francji, zabrano mu paszport i zakazano wjazdu na teren kraju. Trwa wyjaśnianie, w jaki sposób mężczyzna dostał się na teren Francji i kto w takim momencie zawinił.

Przyczyny zdarzenia

zbrodniaZbrodnia, jakiej dokonał polski obywatel wstrząsnęła całą Francją. Prawdopodobnie mężczyzna zdenerwował się, ponieważ dziewczynka oblała go wodą z pistoletu. Wtedy została uprowadzona. Mężczyzna brutalnie zgwałcił i zamordował dziecko. Na szczęście udało się szybko namierzyć i zatrzymać zbrodniarza. Całe zdarzenie widziała matka, która była bezradna wobec porwania swojej córki. Zwłoki dziecka odnaleziono w lesie. Mężczyzna przyznał się do winy, prawdopodobnie ma zaburzenia psychiczne, jak wskazują ostatnie wiadomości w tym temacie.

Oprawca ma na swoim koncie liczne wyroki za napady i wiele innych przewinień względem prawa. Odsiedział już wyrok w więzieniu francuskim. Miał zostać deportowany do Polski, ze względu na kolejne odsiadki, jakie go czekały. Nie wiadomo, jak znalazł się z powrotem we Francji, trwa śledztwo w tej sprawie. Wcześniej mężczyzna odpowiadał między innymi za napady na staruszki. Zatrzymany przestępca był pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie dziewczynka była także przez niego duszona. Oprawca przyjechał w odwiedziny do swojej siostry. Ta zbrodnia to prawdziwy cios dla Francuzów i główne wiadomości, w ostatnich dniach, więc warto się nad tym zastanowić. Dzisiaj niezwykle często dochodzi do zbrodni wobec najbardziej bezbronnych dzieci. Warto więc pamiętać ośrodkach ostrożności, by taka sytuacja nie przydarzyła się także nam. Nigdy nie wiadomo, kto może nasze dziecko zaatakować. Informacje w tej sprawie co chwilę się pojawiają.