E-papierosy jednorazowe czy wielokrotnego użytku?

Dla tych, którzy szukają prostoty i wygody, jednorazowe e-papierosy są przyzwoitym zakupem, zwłaszcza jeśli nie mamy dostępu do żadnych innych opcji. E-papierosy jednorazowego użytku są również dobrym sposobem, aby spróbować produktów danej firmy bez faktycznego zobowiązywania się do droższego, akumulatorowego zestawu. Ale należy pamiętać, że jeśli będziemy przez dłuższy czas kupować jednorazowe e-papierosy to zapłacimy znacznie więcej niż gdybyś kupili tylko raz e-papieros wielokrotnego użytku. Ponadto papieros elektroniczny wielokrotnego użytku oferuje tak wiele możliwości w zakresie projektowania, smaku, nikotyny i innych funkcji, że z pewnością spodoba się każdemu użytkownikowi.

Nikotyna w e-papierosie

e-papierosDo plusów jednorazowych e-papierosów możemy przede wszystkim zaliczyć: prostotę i wygodę; to, że nie musisz się martwić o dolewkę lub ładowanie; niższe koszty początkowe (15-30 złotych każdy). Z kolei do największych minusów jednorazowych e-papierosów z pewnością możemy zaliczyć: ograniczony smak, a także ograniczenia jeśli chodzi o dawkę nikotyny i możliwości konfigurowania; są niskiej jakości, wyrzucamy produkty; e-papieros osiąga słabe wyniki w porównaniu do większości modeli akumulatorowych; e-papierosy są bardziej kosztowne w dłuższej perspektywie. Akumulatorowe e-papierosy są najlepszym wyborem dla większości użytkowników, ponieważ osiągają dobre wyniki. Ponadto papieros elektroniczny jest tańszy w dalszej perspektywie i posiada wiele dostępnych opcji. W przeciwieństwie do e-papierosa jednorazowego użytku, elektroniczny papieros wymaga po prostu naładowania baterii, nie musimy go od razu wyrzucać. Gdy tylko się wyczerpie, należy uzupełnić lub wymienić pojemnik, gdy tylko e-papieros przestaje produkować parę. Nie jesteśmy też ograniczeni jeśli chodzi o wybór smaków. Możemy wybrać jeden z praktycznie nieograniczonej gamy napełnionych wkładów zamiennych i e-cieczy. Jeśli nie lubisz smaku lub trzeba zmienić poziom nikotyny, to zmiana będzie prosta i opłacalna.

Ile zapłacić za papierosa elektronicznego?

Mimo, że na początku zapłacisz więcej za zestaw startowy, to w długim okresie wkłady zamienne i e-płyny są znacznie tańsze niż zakup jednorazowych e-papierosów. Oprócz szerokiego zakresu opcji smaku i możliwości ponownego napełnienia, akumulatorowe e-papierosy są dostępne w różnych stylach, które zapewniają różne poziomy wygody i wydajności. Dzięki akumulatorowemu zestawowi możesz sam produkować ten typ pary, uczucie „pieczenia gardła”, jaki Ci odpowiada. Ponadto taki e-papieros zapewnia większą żywotność baterii. Dlatego warto zdecydować się na większe urządzenia, baterie wyższej półki i „mody”. Takie rozwiązanie na pewno się nam spodoba i wkrótce docenimy e-palenie.